İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Elbise Modelleri
  3. 20+ Modern Mutfak Tasarımları

20+ Modern Mutfak Tasarımları

20+ Modern Mutfak Tasarımları

Mutfak kadınların en değer verdiği, onlar için evin en özel kısımlarından bir tanesidir. Evde bir çok yer restore edilebilir fakat mutfak restorasyonu diğerlerinden daha meşakatli ve zordur. Evinizin en değerli köşesi olan mutfağınız için en güzel ve modern 20 mutfak tasarımını sizlere sunuyoruz!

Mutfak Tasarımları
Mutfak Tasarımları

Modern Mutfak Tasarımları

2020 yılında ve 2021 yılında en tercih edilen mutfak tasarımlarını sizlere sunuyoruz. Mutfak tasarımları ya da modelleri arasında bir çok renk çeşidi vardır. Bunları teker teker listelemek gerekirse, kırmızı, siyah, gri, yeşil, turuncu, sarı ve krem rengi beyaz gibi renkler vardır.

Yan taraftaki ya da mobilden görüntülüyorsanız üstteki görsel örneğinde görmüş olduğunuz gibi koyu tonların kullanıldığı tasarımlarda vardır. Bu tasarımların kombin edilmesi beyaz renklerinden daha zordur.


Mutfak tasarımları

2021 Mutfak Tasarımları
2021 Mutfak Tasarımları

Bu modelimizde ise daha açık tahta döşeme renkleri kullanılmıştır. Bu tasarım ise nikelaj renkte demir türevi malzemelerden yapılma sandalye ile tamamlanmıştır. Avize seçeneğini size bırakmış durumdayız. Evet tasarım çok güzel birbirini tamamlamış gibi gözükse de bizce avizeler çok ortaya sarkmış durumda. Bunun yerine tavana gömülü olarak kullanılan avizesiz sadece lamba şeklinde olabilirdi. Ya da bu model gibi sarkık bir avize kullanılabilir fakat daha farklı bir çeşit olabilirdi.

Masa ve mermer döşemelerine baktığımızda renk tonları olarak birbirine yakın renkler tercih edilmiş. Eğer çabuk kirlenen beyaz renklerinden ve çabuk tozlanan siyah renklerinden rahatsızsanız bu mutfak tasarımları seçenekleri arasından seçimi bu modelden yana kullanabilirsiniz.

Beyaz Amerikan Mutfak Tasarımları
Beyaz Amerikan Mutfak Tasarımları

Daha fazlası için Ev Dekorasyonu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Buna da bir bakın!  En zarif çiçekli elbise modelleri

Yorum Yap